James do Realu, Suarez do Barcelony, Lewy do Bayernu, czyli transferowa karuzela trwa w najlepsze!

W tym oknie transferowym bardzo dużo się dzieje. Nie brakuje posunięć na transferowym rynku. I to tych największych. O tym jak Mundial może zmienić sytuację zawodnika przekonał się James Rodriguez. W 5 meczach dla Kolumbii na mundialu w Brazylii strzelił 6 bramek, a graczem zainteresowali się Królewscy. Los Blancos już wcześniej chcieli zakupić Jamesa, ale poczekali i zamiast młodej gwiazdki z Monaco kupili bożyszcze tłumów. James tak jak w Kolumbii będzie nosił magiczny numer '10', a klub zapłacił za niego 80 milionów euro. Królewscy nie próżnowali też przy innych zawodnikach. Zaraz po zwycięstwie Niemiec w mundialu transfer do Realu Kroosa potwierdziła oficjalna strona Los Merengues. Kroos od włodarzy klubu otrzymał 8-kę. Real musiał za niego zapłacić 25 mln euro. Wczoraj potwierdzony także został transfer Keylora Navasa do Realu, który kosztował 10 mln euro i dostał nr 13. Na ruch Realu nie czekała także Blaugrana. Oprócz transferu Luisa Suareza zdążyli już zakontraktować Rakiticia, Ter Stegena, Mathieu, Claudio Bravo i Alena Halilovicia. Nie można też zapomnieć o innych transferach. Zbroi się Manchester United i Inter Mediolan. Czerwone Diabły kupiły już Luke'a Shawa i Andera Herrerę, a na ich celowniku jest jeszcze aktualny mistrz świata Mats Hummels. Inter Mediolan chce wrócić do czasów, kiedy wygrał w 2010 roku LM z Jose Mourinho. Kupił Nemanję Vidicia i Tommaso Berniego, a kilku ludzi wróciło z wypożyczenia lub przyszło na wypożyczenie do Interu. Ostre zakupy przeprowadził też Liverpool. Kupno Adama Lallany, Rickiego Lamberta, Dejana Lovrena czy Divocka Origiego to mocne wzmocnienia dla LFC. To lato bardzo obfituje w transfery. Śledźcie dalej naszą stronkę 'Ekspert Bartek'!